Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli więc nie możemy naszej biedy dzielić po równo to przynajmniej dzielmy ją sprawiedliwie. [/quote] Nie bardzo rozumiem. Przypuszczam, że autor też nie zrozumiał, o co mu chodziło... [quote] Zobacz ilu młodych ludzi po studiach za.......ają na kasach w supermarketach
Proszę mi powiedzieć, ile ludzi po studiach siedzi na kasie w Biedronce w Kurowie ... Odpowiem: nie ma takiej osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt dostał podwyżkę? ... nie powinien !!!!!!!! szanowni radni jeżeli chcecie tylko 4 lata "posłużyć" to róbcie tak dalej, wróci Łesio na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszyscy przegraliśmy, wygrał wójt, pracownicy budżetówki gminnej i ich rodziny. będziemy płacić wyższe podatki, orlika też nie będzie bo wójt nie chce inwestować w Markuszowie.
Wieś się cieszy, wieś się śmieje a Markuszów niech biednieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błoto napisał:
Wieś się cieszy, wieś się śmieje a Markuszów niech biednieje
A BYŁ TAKI SPOKÓJ JAK PO 1972 ROKU NIE BYŁO GMINY MARKUSZÓW TYLKO GARBÓW I KURÓW NA CO WAM TO BYŁO CHYBA PO TO BY USTAWILI RADAR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie bardzo rozumiem. Przypuszczam, że autor też nie zrozumiał, o co mu chodziło... Proszę mi powiedzieć, ile ludzi po studiach siedzi na kasie w Biedronce w Kurowie ... Odpowiem: nie ma takiej osoby.
Biedronka to nie supermarket a dyskont a to spora różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie bardzo rozumiem. Przypuszczam, że autor też nie zrozumiał, o co mu chodziło... Proszę mi powiedzieć, ile ludzi po studiach siedzi na kasie w Biedronce w Kurowie ... Odpowiem: nie ma takiej osoby.
Jestem żywym przykładem tego, ze po studiach nie ma pracy. Nawet w supermarketach nie chcą wolą tych po zawodówkach. A bardziej ambitnej pracy niestety brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem żywym przykładem tego, ze po studiach nie ma pracy
Zależy jakie studia skończyłeś. "Pseudomagistrów" jak mrówek. Faktem jest, że powstało teraz mnóstwo uczelni i produkują ludzi z wyższym wykształceniem około trzech razy tyle, co jakieś 15 lat temu. I wychodzi potem stado "pedagogów", resocjalizatorów", socjologów" czy nawet "prawników". A dzisiaj wystarczy być konkretnym fachowcem np. w branży budowlanej i nieźle sobie radzić. Ile dzisiaj glazurnik bierze za ułożenie płytek, a ile kilka lat temu? Ile dzisiaj zapłacicie za ułożenie kostki brukowej albo położenie płyt g-k? Stawki się PODWOIŁY. To samo można powiedzieć o murarzach, dekarzach, hydraulikach itp. Mam znajomego, który muruje płoty. Bierze za położenie jednej cegły 2,5zł! I ma wypelniony kalendarz zamówieniami. Miesięcznie wyciąga ponad pięć tysięcy zlotych. Mozna? Ale jest DOBRY W TYM CO ROBI. I to jest warunek radzenia sobie. Utyskiwanie na swój los, że JA- PAN MAGISTER nie mam pracy to nieporozumienie. Może powienienes skończyć inny kierunek studiów? Może powinienes spróbować czegoś innego? Rynek wymusza na nas podejmowanie takich a nie innych decyzji. Nie twierdzę, że każdy musi zostac murarzem, czy glazurnikiem. Stwierdzam jedynie, że w pewnych zawodach jest nisza, a w pewnych za dużo osób kształcących się w jakimś kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cichy napisał:
Panie Wieczerzak jak pan widzi po ukazaniu się tego artykułu forum dziennika bardzo ożyło ponad 550 komentarzy świadczy o bardzo dużym zainteresowaniu mieszkańców gminy.Nowa rada, "nowy Wójt",może napisał by pan artykuł o przebiegu kampanii wyborczej, samych wyborów oraz o kandydatach ubiegających się o mandaty.Jak będzie pan miał pozwolenie na artykuł niech spróbuje pan porozmawiać obiektywnie z mieszkańcami Gminy(nie z Makijewską, niech pan nie zapomni o byłych radnych ,oni mają dużą wiedzę)to dowie się pan na pewno wielu ciekawych rzeczy o których nigdy pan nie pisał fałszując obraz rzeczywistości.Wiele osób czyta pana artykuły z poza gminy wierząc w to co jest napisane w tych artykułach.Niech napisze pan obiektywny artykuł z ostatnich np. ośmiu lat niech pan porówna dochody i wydatki Gminy ,zarobki wójta ,administracji,koszty funkcjonowania Rady Gminy,inwestycje itp.Niech pan podzieli to na kilka artykułów gdzie będą mogli wypowiedzieć się zainteresowani(nie jestem zainteresowany wybielaniem Barwińskiego ,tylko ludzka prawdą) .Szczególną uwagę niech pan zwróci na kanalizację w Kaleniu(TERMINY REALIZACJI)Oczywiście niech pan nie zapomni o nowej radzie,i jej pierwszych uchwałach.Pozdrawiam wierzący w PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.
hehehehe (wierzący w PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ) Ty jesteś tym co pojechał do Wa-wy oddać hołd Kaczyńskiemu , niestety kolejka była zbyt duza dla Ciebie i nie chciało Ci się w niej stać wiec chciałes na chama wejśc ale nie poznali się na takim panstwowym dostojniku z Markuszowa jak Ty ( chyba Twa sława az do stolicy doszła hehehe)nikt nie chciał Cię wpuscic wiec wróciłes do Markuszowa z niczym --dobrze ze chociaz Twój syn czasami mowi prawde hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
silny napisał:
ŁADNIE CI ROZWAŁKA I DZIENNIKARZE NAMĄCILI W GŁOWIE. NO NIESTETY KONTROLE SĄ CZASAMI CHAMSKIE JAK SIĘ PRZEKRĘCA NA GMINNEJ KASIE I PRACOWNICY urzędu OBIJAJĄ SIĘ I BIORĄ PIENIĄDZE ZA NIC. PROSZĘ PAMIĘTAĆ ŻE:Rada gminy (rada miejska, rada miasta) – TO organ stanowiący i kontrolny gminy (DEFINICJA Z WIKIPEDII) NIE BĘDZIE KONTROLI TO BĘDZIE BAŁAGAN I KRĘTACTWO. NA DZISIEJSZEJ SESJI PODNIEŚLI WÓJTOWI PŁACĘ PODSTAWOWĄ O 1500ZŁ+DODATKI W SUMIE TO 1800ZŁ WIĘCEJ. PODATKI OD NIERUCHOMOŚCI NOWA RADA NA WNIOSEK WÓJTA TEZ PODNIOSŁA.CO ZROBIĆ LUD GŁOSUJE Z PRZYZWYCZAJENIA
NIGDY nie byłes silny wiec nie używaj tego nicka.Jesteś słabym chorym z nienawiści burakiem i zwyklym śmieciem.Przekrety to robisz tylko ty poje***cu i mam nadzieje ze za to ci zapłaci dobry Bóg.Wszystkie słowa typu cham burak idiota poje***biec niedorozwuj idealnie pasują do ciebie.Zamilcz raz na zawsze bo twoje miejsce jest na smietniku porąbany huju.Zaden normalny człowiek nie powinien z tobą nawet tu dyskutować.Ja jak cie spotkam kiedys na swej drodze to napluje ci w morde .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIGDY nie byłes silny wiec nie używaj tego nicka.Jesteś słabym chorym z nienawiści burakiem i zwyklym śmieciem.Przekrety to robisz tylko ty poje***cu i mam nadzieje ze za to ci zapłaci dobry Bóg.Wszystkie słowa typu cham burak idiota poje***biec niedorozwuj idealnie pasują do ciebie.Zamilcz raz na zawsze bo twoje miejsce jest na smietniku porąbany huju.Zaden normalny człowiek nie powinien z tobą nawet tu dyskutować.Ja jak cie spotkam kiedys na swej drodze to napluje ci w morde .
FAJNA POLSZCZYZNA,BARDZO PRZYJAZNA BLIŻNIEGO DO BLIŻNIEGO W TYM-MARKUSZOWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=KDazSUA3y8A&feature=related A TO POLSKA WŁASNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=KDazSUA3y8A&feature=related A TO POLSKA WŁASNIE
OTAKIE POLSKIE WALCZYLIM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda -PIS napisał:
hehehehe (wierzący w PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ) Ty jesteś tym co pojechał do Wa-wy oddać hołd Kaczyńskiemu , niestety kolejka była zbyt duza dla Ciebie i nie chciało Ci się w niej stać wiec chciałes na chama wejśc ale nie poznali się na takim panstwowym dostojniku z Markuszowa jak Ty ( chyba Twa sława az do stolicy doszła hehehe)nikt nie chciał Cię wpuscic wiec wróciłes do Markuszowa z niczym --dobrze ze chociaz Twój syn czasami mowi prawde hehehehe
Ale tylko czasami wszak niedaleko jabłko od jabłoni pada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mi nie jest głupio bo na niego nie głosowałam. Ale z wybór był pomiędzy złym i gorszym. Gorszy to oczywiście Barwiński. A wyborcy maja to czego chcieli.
Wybór pomiędzy dżumą a cholerą. To dopiero wybór. A drogi jak nie były odśnieżone tak nie są i nikt sie tym nie przejmuje. Rozwałka przeciez Lublin ma odsniezony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
NIGDY nie byłes silny wiec nie używaj tego nicka.Jesteś słabym chorym z nienawiści burakiem i zwyklym śmieciem.Przekrety to robisz tylko ty poje***cu i mam nadzieje ze za to ci zapłaci dobry Bóg.Wszystkie słowa typu cham burak idiota poje***biec niedorozwuj idealnie pasują do ciebie.Zamilcz raz na zawsze bo twoje miejsce jest na smietniku porąbany huju.Zaden normalny człowiek nie powinien z tobą nawet tu dyskutować.Ja jak cie spotkam kiedys na swej drodze to napluje ci w morde .
Nie wiesz do kogo piejesz. Ale ja wiem że jesteś kupa śmiecia na żołdzie wójta (żyjesz z pieniędzy podatnika) i nie mieszaj w to Boga, bo jesteś gorszy od prostytutki z ulicy. Rozumiesz aluzje prostaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
silny napisał:
Nie wiesz do kogo piejesz. Ale ja wiem że jesteś kupa śmiecia na żołdzie wójta (żyjesz z pieniędzy podatnika) i nie mieszaj w to Boga, bo jesteś gorszy od prostytutki z ulicy. Rozumiesz aluzje prostaku?
Nienawiść to kipi z was obu. To naprawdę żenujące co tu wypisujecie. Zero merytorycznej dyskusji a tylko cuchnace szambo w którym się taplacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
silny napisał:
Nie wiesz do kogo piejesz. Ale ja wiem że jesteś kupa śmiecia na żołdzie wójta (żyjesz z pieniędzy podatnika) i nie mieszaj w to Boga, bo jesteś gorszy od prostytutki z ulicy. Rozumiesz aluzje prostaku?
Na jakim zołdzie wojta ? Ja pracuje w Lublinie a swoje zdanie wyraziłem bo na to zasługujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wpisze 600- tny wpis na Barwińskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chce pozdrowic z tego miejsca cala familje bałabunów biedną pieczoną wdowe i potomstwo dla ktorego nie zabrkanie miejsc pracy w gminie najpierw syn potem żoana pozdro od GK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...